nick wibert has logged 11 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Monster

Monster

2003
×
★★★
Edit this entry  
21
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Fly

The Fly

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Casino

Casino

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Goofy Movie

A Goofy Movie

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Straight Story

The Straight Story

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry