• E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Othello

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Magnolia

    ★★★

  • Silent Madness

    ★★★

  • Madman

    ★★★½

  • Casino

    ★★★★