• Night Teeth

    ★★½

  • Last Man Down

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Tropaion

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • The Tenant

    ★★★★

  • Intrusion

    ★★½

  • Skinwalker: The Howl of the Rougarou

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Thumb

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★½

  • When I Consume You

    ★★★★½

  • #Blue_Whale

    ★★★½

  • Glasshouse

    ★★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Giving Birth to a Butterfly

    ★★

  • Brain Freeze

    ★★★

  • The Mutation

    ★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Trip

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • The Medium

    ★★★½

  • Aria

    ★★★½

  • The Loneliest Whale: The Search for 52

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The God Committee

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Settlers

    ★★½

  • False Positive

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Rogue Hostage

    ★★½

  • On the Trail of Bigfoot: The Journey

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

  • I Am All Girls

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Great White

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • HABITAT

    ★★★★

  • The Last Marriage

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • I'm an Electric Lampshade

    ★★★

  • Stuffed

    ★★★★★

  • Sound of Violence

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Deadly Illusions