• Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Ascendant

    ★½

  • Mortal Kombat

  • The Unholy

    ★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Boss Level

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★½

  • Master

    ★★★★

  • Fatale

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Songbird

    ½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Superintelligence

    ★★

  • Holidate

    ★½

  • All My Life

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Run

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Antebellum

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★

  • After We Collided

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Way Back

    ★★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Downhill

    ★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Go!

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • My Spy

    ★½

  • Underwater

    ★★½

  • Like a Boss

    ★★