Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Edit this entry  
16
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Edit this entry  
11
Run

Run

2020
×
Edit this entry  
10
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
10
I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

2010
×
Edit this entry  
09
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
07
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Edit this entry  
06
Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
Edit this entry  
21
Reign of the Supermen

Reign of the Supermen

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Constantine: City of Demons - The Movie

Constantine: City of Demons - The Movie

2018
×
★★★★★
Edit this entry