Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Redline

Redline

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hackers

Hackers

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Fly

The Fly

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Along Came a Spider

Along Came a Spider

2001
×
Read the review Edit this entry  
29
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Double Jeopardy

Double Jeopardy

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★½
Edit this entry  
02
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry