Natalia has logged 92 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Last Letter from Your Lover

The Last Letter from Your Lover

2021
×
★★½
Edit this entry  
19
Elevator to the Gallows

Elevator to the Gallows

1958
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Edit this entry  
05
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Edit this entry  
27
Married to the Mob

Married to the Mob

1988
×
★★★½
Edit this entry  
26
Witness

Witness

1985
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Mirror Has Two Faces

The Mirror Has Two Faces

1996
×
★★★½
Edit this entry  
23
Images

Images

1972
×
★★★
Edit this entry  
22
Possessor

Possessor

2020
×
★★★
Edit this entry  
20
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★½
Edit this entry  
17
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★½
Edit this entry  
08
Boy

Boy

2010
×
★★★½
Edit this entry  
07
Raw

Raw

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Wanda

Wanda

1970
×
★★★
Edit this entry  
31
Jacob's Ladder

Jacob's Ladder

1990
×
★★★★
Edit this entry  
31
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
White God

White God

2014
×
★★★
Edit this entry  
19
A New Leaf

A New Leaf

1971
×
★★★½
Edit this entry  
18
Good Bye Lenin!

Good Bye Lenin!

2003
×
★★★★
Edit this entry  
15
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Purple Noon

Purple Noon

1960
×
★★★★
Edit this entry  
09
Claire's Knee

Claire's Knee

1970
×
★★★½
Edit this entry  
05
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Edit this entry  
05
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

2008
×
★★★★
Edit this entry  
26
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Eyes Without a Face

Eyes Without a Face

1960
×
★★★★
Edit this entry  
23
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Life Ahead

The Life Ahead

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Crip Camp: A Disability Revolution

Crip Camp: A Disability Revolution

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
Collective

Collective

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry  
10
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★
Edit this entry  
04
Knocked Up

Knocked Up

2007
×
★★½
Edit this entry  
31
Romance

Romance

1999
×
★★★½
Edit this entry  
30
A Tale of Two Sisters

A Tale of Two Sisters

2003
×
★★★
Edit this entry  
27
Badlands

Badlands

1973
×
★★★½
Edit this entry  
27
Sympathy for Lady Vengeance

Sympathy for Lady Vengeance

2005
×
★★★★
Edit this entry