Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Tender Bar

The Tender Bar

2021
×
★★
Edit this entry  
22
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mass

Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Edit this entry  
11
Edge of the World

Edge of the World

2021
×
★½
Edit this entry  
11
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★
Edit this entry  
03
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Silent Night

Silent Night

2021
×
Edit this entry  
10
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Belfast

Belfast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★½
Edit this entry  
02
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
Nitram

Nitram

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Passing

Passing

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Lamb

Lamb

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
King Richard

King Richard

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Finch

Finch

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
½
Edit this entry  
15
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Kate

Kate

2021
×
★★
Edit this entry  
12
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
Edit this entry  
11
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★½
Edit this entry  
14
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Being James Bond

Being James Bond

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
½
Edit this entry