Nadia has logged 13 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
The Vanishing

The Vanishing

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Three… Extremes

Three… Extremes

2004
×
★★★★
Edit this entry  
02
To Sleep with Anger

To Sleep with Anger

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry