Nacho has logged 12 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
20
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Ivan's Childhood

Ivan's Childhood

1962
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Ace in the Hole

Ace in the Hole

1951
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Cranes Are Flying

The Cranes Are Flying

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Celebration

The Celebration

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Falling Down

Falling Down

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Last Matinee

The Last Matinee

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Dancing Pig

The Dancing Pig

1907
×
★★
Read the review Edit this entry