• Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Years and Years

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★★★★

  • Frank

    ★★★★½

  • Everything Is Illuminated

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★★★½

  • Die Another Day

    ★½

  • The World Is Not Enough

    ★★½

  • Tomorrow Never Dies

    ★★½

  • GoldenEye

    ★★★½

  • Licence to Kill

    ★★★★

  • The Living Daylights

    ★★★★

  • A View to a Kill

    ★★★

  • Never Say Never Again

    ★★½