• Brahms: The Boy II

  • Friday the 13th

    ★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Marvel One-Shot: Agent Carter

    ★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Point Break

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½