Angie has logged 15 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Adventure Time: Stakes

Adventure Time: Stakes

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Rango

Rango

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Five Easy Pieces

Five Easy Pieces

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
OPAL

OPAL

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
May I Please Enter

May I Please Enter

2018
×
Read the review Edit this entry