• Luca

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • Xtreme

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The United Way

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Vanquish

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★★

  • Sentinelle

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Way Down

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Twist

  • The Marksman

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Redemption Day

    ★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★½

  • The Prom

    ★★★

  • The End of the Storm

    ★★★

  • The Beast

    ★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★

  • Jiu Jitsu

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Chick Fight

    ★★

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Pixie

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Silver Skates

    ★★

  • The Doorman

  • Vanguard

    ½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • The 2nd

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The New Mutants

  • Hard Kill

  • Tenet

    ★★★½

  • Rogue

  • Project Power

  • The Tax Collector