Moisés has logged 12 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
His House

His House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Identifying Features

Identifying Features

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
New Order

New Order

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
They Live Inside Us

They Live Inside Us

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Boys in the Band

The Boys in the Band

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Prince of Egypt

The Prince of Egypt

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Stepford Wives

The Stepford Wives

2004
×
★★
Read the review Edit this entry