• Vacation Friends

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★★

  • Rogue Hostage

    ★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Oxygen

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Magnus Betner Slaktkyrkan 2019 Bootleg

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ½

  • The Unholy

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Calls

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

  • Boss Level

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Downfalls High

    ★★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • The Jonsson Gang

    ½

  • Are You Scared: The Holiday Special

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Magnus Betner Diagnos

    ★★★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • The Sleepover

  • Project Power

    ★★★★

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★★

  • Celebrity Escape Room

  • The Wrong Missy

    ★★★★