• Amateur Night

  • Antidote

    ★★

  • ZVP

    ★★★★

  • As the Village Sleeps

    ½

  • The Zombie King

  • Don't Hug Me I'm Scared

    ★★★★

  • Hot Set

    ★½

  • The Deep House

    ★★★½

  • Where Blood Lies

    ★★★★

  • Virus Shark

    ★★½

  • A Visitor

    ★½

  • Bloodbath in Psycho Town

    ★½

  • Son of the White Mare

    ★★★★★

  • Crawlspace

    ★★★½

  • Slumber

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Night of the Demons

    ★★★½

  • The River Murders