• Superman II

    ★★★½

  • Ray Davies: Imaginary Man

    ★★★★

  • i thot i wuz free

    ★★★

  • Curious George

    ★★★

  • VVEBCAM

  • Sex Appeal

    ★½

  • Cannibal Holocaust

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The Interview

    ★★★

  • Leprechaun

    ★½

  • Disturbia

    ★★½

  • The Shining

    ★★★★

  • The Mist

    ★★★½

  • Fences

    ★★½

  • The Great Debaters

    ★★

  • HBO Comedy Half-Hour 24: Louis C.K.

    ★★★½

  • The Snowman

    ★★★★

  • Paris, Je T'Aime

    ★★★½