Max has logged 324 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Jonas Brothers Family Roast

Jonas Brothers Family Roast

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Michelle Wolf: Joke Show

Michelle Wolf: Joke Show

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Louis C.K. 2017

Louis C.K. 2017

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Michael Che: Shame the Devil

Michael Che: Shame the Devil

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Louis C.K.: Oh My God

Louis C.K.: Oh My God

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dave Chappelle: The Age of Spin

Dave Chappelle: The Age of Spin

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

Jen Kirkman: Just Keep Livin'?

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Louis C.K. 2017

Louis C.K. 2017

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bitch Gettin Sausage at the Waffle House!!!

Bitch Gettin Sausage at the Waffle House!!!

×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Louis C.K.: One Night Stand

Louis C.K.: One Night Stand

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Louis C.K.: Shameless

Louis C.K.: Shameless

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Louis C.K.: Live at the Beacon Theater

Louis C.K.: Live at the Beacon Theater

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Louis C.K.: Oh My God

Louis C.K.: Oh My God

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Louis C.K.: Chewed Up

Louis C.K.: Chewed Up

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Sincerely Louis C.K.

Sincerely Louis C.K.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fear Trumps All

Fear Trumps All

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Joe Rogan: Strange Times

Joe Rogan: Strange Times

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Joe Rogan: Triggered

Joe Rogan: Triggered

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bill Burr: You People Are All The Same

Bill Burr: You People Are All The Same

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Lamb

Lamb

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Seth Meyers: Lobby Baby

Seth Meyers: Lobby Baby

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Louis C.K.: Live at The Comedy Store

Louis C.K.: Live at The Comedy Store

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Louis C.K.: Hilarious

Louis C.K.: Hilarious

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Louis C.K. 2017

Louis C.K. 2017

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dave Chappelle: The Closer

Dave Chappelle: The Closer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Shark Tale

Shark Tale

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Alison's Choice

Alison's Choice

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Ricky Gervais: Humanity

Ricky Gervais: Humanity

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Kevin Hart: I'm a Grown Little Man

Kevin Hart: I'm a Grown Little Man

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry