• Squid Game

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Free Guy

    ★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Malignant

    ½

  • See the Sea

    ★★★★

  • The Child

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • In the Mouth of Madness

    ★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★