Mimi has logged 12 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Batman

Batman

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry