Mikel_K_S has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Haywire

Haywire

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry