• There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Aftermath

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Annette

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Four Roads

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • No va más

    ★★

  • Betta

    ★★★★

  • Bahía Blanca

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Bad Christmas

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • Incomplete Disappearance

    ½

  • The shadows

    ★★★½

  • Las credenciales

  • Los primos esperan

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • Vicenta

    ★★★½

  • Heliconia

    ★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★½

  • Another Round

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★★

  • Tragic Jungle

    ★★★★

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

  • The Crimes That Bind

    ★★

  • The Stunt Double

  • El encanto

  • Host

    ★★★★★

  • Strasbourg 1518

  • The Rental

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Da 5 Bloods

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★★

  • MAN 2020

    ★★★★★

  • Behind You

  • The Dark and the Wicked

    ★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Alone

    ★★★★

  • A Common Crime

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Undine

    ★★★★

  • The Intruder

    ★★★★

  • Leaf

    ★★★½

  • Horse Girl

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Emptiness

    ★★★★½

  • 32 Malasana Street

    ★½

  • The Heist of the Century

    ★★★

  • In Vino Veritas

    ★★★½

  • The Turning Point

    ★★★★

  • Little Women

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★½

  • 1917

    ★½

  • Angélica

    ★★★★½

  • In the Trap

  • In Vino

    ½