Kaz has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Made You Look: A True Story About Fake Art

Made You Look: A True Story About Fake Art

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Grosse Pointe Blank

Grosse Pointe Blank

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Natural Born Killers

Natural Born Killers

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
House on Haunted Hill

House on Haunted Hill

1959
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Monster Squad

The Monster Squad

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Stop! Or My Mom Will Shoot

Stop! Or My Mom Will Shoot

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dracula

Dracula

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Shark Attack 3: Megalodon

Shark Attack 3: Megalodon

2002
×
Read the review Edit this entry  
13
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry