• The First Wave

    ★★★★

  • Under Siege

    ★★★★

  • Poison Ivy

    ½

  • Macbeth

    ★★★½

  • Exit Wounds

    ★★

  • Class of 1999

    ★★

  • Ninja III: The Domination

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Seventh Curse

    ★★★★

  • Doctor X

    ★★★½

  • Zeder

    ★★★

  • Clearcut

    ★★★★

  • Last Gasp

    ★★½

  • Men Behind the Sun

    ★★★

  • Color Adjustment

    ★★★★

  • The Astrologer

    ★★★★

  • The New Kids

    ★★★½

  • Alley Cat

    ★★★