Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Glass

Glass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Glass

Glass

2019
×
Read prior review Edit this entry  
09
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
Edit this entry  
08
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Edit this entry  
07
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
Edit this entry  
06
X2

X2

2003
×
Edit this entry  
05
X-Men

X-Men

2000
×
Edit this entry  
23
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry