megan has logged 11 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Wild Mountain Thyme

Wild Mountain Thyme

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Rebecca

Rebecca

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Love Actually

Love Actually

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Before I Go to Sleep

Before I Go to Sleep

2014
×
★½
Read the review Edit this entry