Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Kate

Kate

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Hellbound

Hellbound

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
The Little Prince

The Little Prince

2015
×
★★★
Edit this entry  
09
Titli

Titli

2014
×
★★★
Edit this entry  
08
Chandigarh Kare Aashiqui

Chandigarh Kare Aashiqui

2021
×
★★½
Edit this entry  
06
Vivo

Vivo

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
Minnal Murali

Minnal Murali

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★
Edit this entry  
18
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Red Notice

Red Notice

2021
×
★½
Edit this entry  
18
Venom

Venom

2018
×
★½
Edit this entry  
18
Dhamaka

Dhamaka

2021
×
★★
Edit this entry  
11
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Ocean Waves

Ocean Waves

1993
×
★★★★
Edit this entry  
11
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
Loki

Loki

2021
×
★★
Edit this entry  
11
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★½
Edit this entry  
28
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Devs

Devs

2020
×
★★
Edit this entry  
11
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
A Very English Scandal

A Very English Scandal

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
Sir

Sir

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Ajeeb Daastaans

Ajeeb Daastaans

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Stay

Stay

2005
×
★★★
Edit this entry  
13
Nobody

Nobody

2021
×
★★
Edit this entry  
12
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★
Edit this entry  
10
London Boulevard

London Boulevard

2010
×
★★
Edit this entry  
07
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Edit this entry  
24
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★
Edit this entry  
08
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
A History of Violence

A History of Violence

2005
×
★★★½
Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Edit this entry  
01
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★½
Edit this entry  
29
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Hunter Hunter

Hunter Hunter

2021
×
★★
Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Edit this entry