• Shazam!

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Rear Window

    ★★★★½

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Jodorowsky's Dune

    ★★★★

  • Up

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

    ★★★★

  • Warrior

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Home Alone

    ★★★★½