McLovin10 has logged 11 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Marksman

The Marksman

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Half Nelson

Half Nelson

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Before the Flood

Before the Flood

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry