• UglyDolls

  • Someone Great

  • Missing Link

  • Pet Sematary

  • Wonder Park

  • Stuffed

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Treehouse

    ★★

  • The Prodigy

    ★★½

  • Down

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Luce

  • Greener Grass

    ★★★★½

  • Clemency

  • The Sunlit Night

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • I Am Mother

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • New Year, New You

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Flesh & Blood

    ★★★½

  • Stella's Last Weekend

    ★★★

  • I Still See You

    ★★½

  • Starfish

    ★★½

  • The Clovehitch Killer

  • The Body

    ★½

  • H. H. Holmes: Original Evil

  • Freaks

    ★★★½

  • The Nightingale

    ★★★★½

  • Destroyer

    ★★

  • The Festival

    ★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Father of the Year

  • Animal World

    ★★★½

  • Spy Cat

    ½

  • The House That Jack Built

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Book Club

    ★★½

  • Overboard

    ★★½

  • Still

    ★★★

  • Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

    ★★★½

  • I Feel Pretty

    ★½

  • 10x10

    ★½

  • Cats

  • Sherlock Gnomes

    ★½

  • The Unicorn

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • The Party's Just Beginning

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★

  • Love, Simon

    ★½

  • A Kid Like Jake

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Delirium

    ★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Zoo

    ★★½

  • Lost Child

  • Wonder Wheel

    ★★½

  • The Babysitter

    ½

  • Dismissed

  • Permanent

    ★★★

  • The Houses October Built 2

  • Mom and Dad

    ★★

  • mother!

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½