Logan has logged 27 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Reality Bites

Reality Bites

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Crumb

Crumb

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ed Wood

Ed Wood

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Upside

The Upside

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Behind the Curve

Behind the Curve

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Escape Room

Escape Room

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry