• Lady of the Manor

    ★★★★

  • Sex Appeal

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★½

  • Just Friends

    ★★★★★

  • Looper

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • Get Over It

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • A Very Harold & Kumar Christmas

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Speed Racer

    ★★★★★