• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • How It Ends

    ★★★★½

  • Locked Down

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Opening Act

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★½

  • Ava

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★½

  • The High Note

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Photograph

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Shirley

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Klaus

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Undone

    ★★★★½

  • Tall Girl

    ★★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

    ★★★½