MassimoSam has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Yuli

Yuli

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry