• No Time to Die

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Elder

    ★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Sonic 30th Anniversary Symphony

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Puparia

  • Tenet

    ★★★★

  • The Stunt Double

    ★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • #Alive

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog - Around the World in 80 Seconds

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • The Island of Giant Insects

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Chao in Space

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • A Heist with Markiplier

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Doom: Annihilation

    ½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • The Angry Birds Movie 2

  • Airplane Mode

    ½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Notes from Melanie

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Sk8 Dawg

    ½

  • Neo Yokio: Pink Christmas

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • The Grinch

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • The VelociPastor

    ★★½

  • Halloween

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Status Update

  • Uncharted: Live Action Fan Film