lara has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dogville

Dogville

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Berserk

Berserk

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Moana

Moana

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
06
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Possession

Possession

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Piano Teacher

The Piano Teacher

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry