• Am I Ok?

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Alice

    ★★

  • Aftershock

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Sharp Stick

  • Nanny

    ★★★★

  • Master

    ★★

  • 892

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★★★

  • Brazen

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • The Hating Game

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • Controlling Britney Spears

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Silent Night

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Respect

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Mothering Sunday

    ★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • All These Sons

    ★★★★

  • Italian Studies

    ★★½

  • The Beta Test

    ★½

  • Oslo

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ½

  • The Pursuit of Love

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Thunder Force

    ½

  • Romeo & Juliet

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Yes Day

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

  • Max Clifford: The Fall of a Tabloid King

  • Bruno v Tyson

    ★★★½

  • Cherry

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • How It Ends

    ★★½

  • I Was a Simple Man

    ★★

  • Censor

    ★★

  • CODA

    ★★★★

  • In the Same Breath

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★

  • Locked Down

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★