Sara has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Resort to Love

Resort to Love

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
I Know What You Did Last Summer

I Know What You Did Last Summer

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Twist of Fate

Twist of Fate

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sisters of the Groom

Sisters of the Groom

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry