Sara has logged 21 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Marvel One-Shot: All Hail the King

Marvel One-Shot: All Hail the King

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Marvel One-Shot: Item 47

Marvel One-Shot: Item 47

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
American Son

American Son

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Marvel One-Shot: The Consultant

Marvel One-Shot: The Consultant

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Moxie

Moxie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry