Mark has logged 17 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Joker

Joker

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★½
Edit this entry  
21
French Postcards

French Postcards

1979
×
Edit this entry  
21
The Witches' Sabbath

The Witches' Sabbath

1988
×
Edit this entry  
13
Angelo My Love

Angelo My Love

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Allonsanfan

Allonsanfan

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dusty and Sweets McGee

Dusty and Sweets McGee

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Stunt Double

The Stunt Double

2020
×
Edit this entry  
06
The Very Late Afternoon of a Faun

The Very Late Afternoon of a Faun

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Go Go Tales

Go Go Tales

2007
×
Read the review Edit this entry  
04
Watch Out, We're Mad

Watch Out, We're Mad

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Chris Farley: Anything for a Laugh

Chris Farley: Anything for a Laugh

2019
×
Edit this entry  
03
Ivan Vasilyevich Changes His Profession

Ivan Vasilyevich Changes His Profession

1973
×
Edit this entry  
02
Of Gods and the Undead

Of Gods and the Undead

1970
×
Read the review Edit this entry  
01
The Order

The Order

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry