• House of Gucci

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Memoria

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • The Power

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Allen v. Farrow

  • Amend: The Fight for America

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★