• Ed Gein: The Real Psycho

    ★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★

  • Crazy 2 Crazy

    ½

  • Joe Exotic Before He Was King

    ★★★★

  • Amityville Vibrator

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★★

  • The Whispering Man

  • The Twisted Nanny

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★½

  • Radio Christmas

    ½

  • A Very Corgi Christmas

    ½

  • Christmas Scavenger Hunt

    ★½

  • Merry & Bright

  • The Road Home for Christmas

    ★★

  • Psycho BFF

    ★★★

  • Art of the Dead

    ★★★

  • Trapped: The Alex Cooper Story

    ★★★½

  • Escaping the NXIVM Cult: A Mother's Fight to Save Her Daughter

    ★★★

  • Z

    ★★

  • The Secret Lives of Cheerleaders

    ★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★★½

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★½

  • Deadly Influencer

    ★★★★

  • A Score to Settle

    ★★★

  • The Wrong Tutor

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • The Wrong Mommy

    ★★★½

  • Stalked by My Doctor: A Sleepwalker's Nightmare

    ★★★★★

  • The Wrong Stepmother

    ★★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Shaft

    ★★★

  • My Stepfather's Secret

    ★★★½

  • Masked Mutilator

    ★★★★★

  • Killer Grandma

    ★★★★

  • Homekilling Queen

    ★★★½

  • Dying for a Baby

    ★★★

  • Psycho Stripper

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★★

  • Plus One

    ★★★

  • Queen of Snakes

    ★★★★★

  • Benjamin

    ½

  • The Adventures of Jurassic Pet

    ½

  • Spunk's Not Dead

    ★★★½

  • Radio Silence

  • Back of the Net

    ★★★

  • I Almost Married a Serial Killer

    ★★

  • The Killer Downstairs

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Us

    ★★★½

  • Silk Scream

    ★½

  • Kiss Kiss

    ★½

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • In Bed with a Killer

    ★★★

  • An Affair to Die For

    ★★★

  • Down

    ★★½

  • All the Colors of Giallo

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • The Amazing Johnathan Documentary

    ★★½

  • The Challenger Disaster

  • Sea Monsters 2

    ½

  • Only Mine

    ★★★½

  • Best Friend's Betrayal

    ★★

  • A Bride's Revenge

    ★★★½

  • Polaroid