• He's All That

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Woman in the Window

  • Moxie

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Wendy Williams: What a Mess!

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • American Murder: The Family Next Door

  • Another Round

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • Lily Chan & The Doom Girls

    ★★½

  • A Short Film About Masturbation

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • TFW No GF

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★½

  • Residue

    ★★★★

  • Miss Juneteenth

    ★★★

  • Cats

    ★½

  • Sick Boys Die Alone

    ★★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Tall Girl

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Waves

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Denim

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Ma

    ★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • dead end

  • Blow the Man Down

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Jezebel

    ★★★

  • When I Get Home

  • Selah and the Spades

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Premature

    ★★★

  • Monos

  • Adam

    ★½

  • This Is Not Berlin

    ★★★★

  • Serenity

    ★½

  • Native Son

    ★★★

  • Fyre

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Vice

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Swiped

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½