• Ghostbusters

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Stranger Than Paradise

    ★★★★★

  • Foreign Correspondent

    ★★★★★

  • The Cat o' Nine Tails

    ★★★★★

  • Demons

    ★★★★★

  • Dracula 3D

    ½

  • The Mother of Tears

    ½

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Two Evil Eyes

    ★★★★★

  • The Golden Stallion

    ★★★★★

  • The Haunted Palace

    ★★★★★

  • The Pit and the Pendulum

    ★★★★★

  • House of Usher

    ★★★★★

  • Gone in 60 Seconds

    ★★★★★

  • Opening Night

    ★★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★★