• The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Chilangolandia

    ★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Bankrolled

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Awake

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Instructions for Su

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • A Week Away

    ★★★½

  • Morat: Balas Perdidas

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • War of Likes

    ★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Bliss

    ½

  • Below Zero

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★½

  • Soul of the City

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Tell Me When

    ★★

  • Burrow

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • The Scary House

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Barbie: Princess Adventure