• Marakkar: Lion of the Arabian Sea

    ★★

  • Cliffhanger

    ★★★★

  • Maanaadu

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★

  • Red Notice

  • Red Sorghum

    ★★★★

  • September 11: The New Pearl Harbor

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • ParaNorman

    ★★★★

  • Sooryavanshi

    ★★

  • Miami Connection

    ★★★★