Mads has logged 20 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Kickboxer

Kickboxer

1989
×
★★★
Edit this entry  
29
The Spy Who Loved Me

The Spy Who Loved Me

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★★★½
Edit this entry  
24
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★
Edit this entry  
22
Animal Farm

Animal Farm

1954
×
★★★½
Edit this entry  
22
Diamonds Are Forever

Diamonds Are Forever

1971
×
★★½
Edit this entry  
21
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
The Count of Monte Cristo

The Count of Monte Cristo

2002
×
★★★★
Edit this entry  
15
Asterix and Cleopatra

Asterix and Cleopatra

1968
×
★★★½
Edit this entry  
15
Enter the Dragon

Enter the Dragon

1973
×
★★★★
Edit this entry  
14
Spy Game

Spy Game

2001
×
★★★
Edit this entry  
14
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★
Edit this entry  
14
Outbreak

Outbreak

1995
×
★★★
Edit this entry  
10
Apt Pupil

Apt Pupil

1998
×
★★★
Edit this entry  
09
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★½
Edit this entry  
06
Eden Lake

Eden Lake

2008
×
★★★½
Edit this entry  
06
Superman: Red Son

Superman: Red Son

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Three Musketeers

The Three Musketeers

1993
×
★★★
Edit this entry  
01
Bloodsport

Bloodsport

1988
×
★★★
Edit this entry