Mads has logged 15 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Goal!

Goal!

2005
×
★★½
Edit this entry  
25
Michael Shøt - YtringsPligt

Michael Shøt - YtringsPligt

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Scary Movie 5

Scary Movie 5

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Elias Ehlers - Helt Perfekt

Elias Ehlers - Helt Perfekt

2014
×
★★★★
Edit this entry  
13
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon

1995
×
★★
Edit this entry  
12
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Hartmanns Jokebox

Hartmanns Jokebox

2015
×
Edit this entry  
10
Jack the Giant Slayer

Jack the Giant Slayer

2013
×
★★½
Edit this entry  
10
When Heaven Falls

When Heaven Falls

2009
×
★★
Edit this entry  
09
Captivity

Captivity

2007
×
★★½
Edit this entry  
09
Krampus: The Christmas Devil

Krampus: The Christmas Devil

2013
×
½
Edit this entry  
09
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★½
Edit this entry  
05
12 Years a Slave

12 Years a Slave

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Pretty Boy

Pretty Boy

1993
×
½
Edit this entry