• Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Hey There!

    ★★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★½

  • Rain, Snorkel & Green Beans

    ★★★

  • Impressions of a Summer

  • The Great Istanbul Depression

  • Blood Rider

  • Mamaville

  • Longing

  • Vendors' Meeting

    ½

  • The Social Dilemma

  • You Know Him

    ★★★½

  • Comidark Films 2: The Pawn

  • Comidark Films 2: Insane

  • Octopus

  • You've Got Murder

  • Comidark Films: The Getaway

  • Comidark Films: In Between

  • Guajiro

  • The Two Popes

  • Black Sun

  • Toy Story 4

  • The Distance Between Us and the Sky

  • And Then the Bear

    ★★★★

  • Olla

  • The Staggering Girl

  • Noah Land

    ★★★½

  • Sevinç Vesaire

  • Avarya

  • Shakti

  • Buoyancy

  • The Children of the Dead

  • Money Trap

  • Throat Singing in Kangirsuk

  • Breakwater

  • Glass

  • One Love

  • Hedefim Sensin

  • Müslüm

  • Vertical Shapes in a Horizontal Landscape

  • Aydede

    ★★★½

  • The Announcement

    ★★★½

  • Roma

  • Flora

  • The Wild Pear Tree

  • Capernaum

  • Burning

  • Climax

    ★★★½

  • Fainting Spells

    ★★★½

  • Debt

  • Persona

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

  • What a Crush

  • Bird Karma

  • Görevimiz Tatil

  • Mortal World

  • Butterflies

  • Mud

  • Arif V 216

  • Maide'nin Altın Günü

  • In the Family

  • My Father's Tools

  • Nutag – Homeland

  • Başlangıç

  • Harry Potter: A History Of Magic

    ★★½

  • Serial Cook

    ★★½

  • Blind in Love

  • Cerulia

  • The Ritual

  • Borg vs McEnroe